Автомобільне крісло "Capsula BB0+" це модель нового покоління та призначається для дітей від народження до 1 року (до 13 кг). Встановлюється тільки проти руху автомобіля й закріплюється автомобільними ременями безпеки. Дитина в автокріслі надійно фіксується внутрішнім триточковим ременем безпеки. Поглиблене сидіння максимально захищає малюка від ударів збоку. Повністю відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44/04. Ремінь безпеки обладнаний м'якою накладкою. Є двосторонній (зима-літо) козирок від сонця, багатофункціональна ручка та змінні подушки на літо та зиму. Крісло вирізняється компактністю і невеликою вагою. Є можливість встановлення на шасі коляски за наявності відповідних адаптерів. Оббивка виготовлена з ніжного м'якого матеріалу, що не подразнює шкіру та легко знімається для прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Колір | Сірий |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Підголовник | Нерегульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 68.5 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Додаткові | |
| Капюшон | Є |
| Автокрісло-переноска | Так |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Є |
| Тент від сонця | Немає |
| Відділення (кишеню) для речей | Немає |
| Положення відпочинку | Є |
| Бічна підтримка | Є |